Hakkımızda

Akasya Ahşap Ambalaj ve Orman Ürünleri

Ahşap Ambalaj Sektöründe hizmet ve ürün kalitesi ile ülkemizde hak ettiği yeri alan firmamız her gün gelişen sanayi ve teknoloji standartları ile ürün üretimi yaparak hizmet kalitesini daima daha iyiye getirmek için çalışmaktadır. Dünya ve ülkemizde taşınması zahmetli olan bazı araçlar için özel standartlarda sandık, ahşap ambalaj ve taşıma sandığı üretimini tamamen kendimiz yapmaktayız. Tüm aşamalarında müşteri memnuniyetini hedef olarak belirleyen firmamız istenilen ürün ve ürün çeşitlerini doğru zaman da en uygun fiyatlar ile imal edebilmektedir, çünkü imalatı kendi bünyemizde yapmaktayız.

Ahşap Ambalaj Üretimi

Ahşap ambalaj denildiğinde akıllara tahta sandık, ahşap kasa gibi ürünler gelmektedir. Ahşap ambalaj sektöründe bilinen birçok ürün çeşidi yer almaktadır. Dünya üzerinde taşıma sanayisinde kullanılan bu ürünler bağzı nedenlerden dolayı belirli kalite ve standartlarda üretilmesi ve bu üretim için gerekli kalite, izin belgelerinin var olması gerekmektedir. Her ebat’ta ve her kalitede ahşap ambalaj ürünleri üretebilen firmamız elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimi ile bugün ülkemiz ve yurtdışından birçok firma ile çalışabilmektedir.

Ahşap Sandık

Ahşap Sandıklar, kullanıcıların ihtiyaçları ve taşınması planlanan ürünün taşıma ihtiyacı standartlarına göre planlanarak üretilmektedir. Çeşitli malzemelerden üretilebilen bu sandıklar, ahşap ambalaj sektöründe farklı isim ve şekillerde yer alabilmektedir.

  • Ahşap Ambalaj
  • Kontrplak Kasa
  • Osb Sandık
  • Katlanabilir Kasa
  • Parmaklı Kasa
  • İhracat Sandığı
  • Özel Tasarım Ahşap Ambalaj

Orman Ürünleri

Ülkemiz standartlarında birçok firma ve kuruluş ahşap ve orman ürünleri temini, işlemesi, satışı yapmaktadır. Firmamız uzun yıllardır elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimi ilke artık orman ürünleri ile ilgili hizmet verme kararı alıp bu konuda siz değerli müşterilerimiz ve dostlarımıza orman ürünleri konusunda yardımcı olacaktır. İnternet sitemiz üzerinde ki birçok ürün ve hizmet ile ilgili daha detaylı bilgi ve hizmet için bizlere ulaşabilir, gerekli soru ve görüşleriniz ile bizim ile irtibata geçebilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s