Katlanır Sandık, Katlanır Kasa

katlanabilir kasa, katlanır sandık

katlanabilir kasa, katlanır sandık

Ahşap ambalaj sektöründe kullanılan ve kullanım şekli ile özelliğinden dolayı isimleri “katlanır sandık” veya “katlanabilir sandık” olan ürünler belirli standartlarda üretilerek piyasada yer alan çok kullanışlı bir üründür. Bu ürün 20 cm yüksekliğinde ahşap malzemeden “Euro Palet” üzerine sığacak ölçülerde imal edilir. Piyasada en sık bulunan hazır ölçüleri 80X120 cm dir. Ürünün özelliklerine gelince üstü süte konularak istenilen ölçü yüksekliğinde oluşturabilirsiniz ve tekrar kullanıma açıktır. Her kasa parçasını katlayarak muhafaza edebiliriz bu sebeple tekrar kullanım için pratik ve kolaylık sağlar.

katlanabilir kasa, katlanır sandık

katlanabilir kasa, katlanır sandık

Katlanabilir kasa ahşap ambalaj ürünleri Kavak, Kayın ve Çam gibi ağaçlardan imal edilmektedir. Katlanabilir lik özelliğini sağlayan unsur köşelerinde kullanılan menteşe sistemleridir. Katlanabilir menteşeleri özel yapıları ile bir birilerinin üzerilerine konularak menteşeler de ki kulakları sayesinde kavrama işlemi ile sabitlenir. Aynı kulak ile palete de sabitlenip palet üzerinde bir kasa oluşmasını sağlar. Menteşeler Vida veya perçin yardımı ile ahşaba sabitlenerek montajı yapılır, böylelikle karşılıklı iki menteşenin ince bir pin (mil) yardımı ile çalışmasına hazır hale gelmesi sağlanır. Katlanır ahşap sandıklar yurtdışı ihracat gönderilerinde kullanılabilmesi için ISPM-15 standartlarında IPPC damgası (ısıl işlem işaretleme damgası) ihtiyaç duyar. Bu ürün genelde yükte ağır sayılabilecek ürünlerin taşınmasında çok avantajlıdır. Ürün üzerine kapak yapılabilmektedir.

katlanabilir kasa, katlanır sandık

katlanabilir kasa, katlanır sandık

Kendi bünyemizde istenilen adet ve özel ölçülerde bu ürünü üretebilmekteyiz. Hazırda standart ölçülerde 80×120 cm hazır halde de bulunabilmektedir.

 

 

 

 

Katlanabilir ahşap ambalaj ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve fiyat talepleriniz için bkz. https://goo.gl/1eThhi

yukarıda ki adresten web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimize bakabilir bizlere mail veya telefon ile ulaşarak sipariş ve taleplerinizi iletebilirsiniz!

Bu yazı Ürünler içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s