Fuar Sandıkları ve Fuar Taşıma Çantaları

Fuarlar aynı sektörden katılımcıların ürün veya hizmetlerini sergileyerek tanıtımlarının yapıldığı organizasyonlardır. Bu organizasyonlarda genelde katılımcı işletmelerin tanıtımını yaptığı veya kullandığı hassas taşınması gereken malzeme veya ürünler olabilmekte, bu ürün veya malzemelerin problemsiz şekilde taşınması için ambalajlama ve güvenli taşınma hizmetleri kullanılmaktadır.

Firmamız bünyesinde üretimini ve montajını yaptığı ve fuar sandıkları ile tüm ihtiyaçları uygun şekilde karşılayabilmektedir. Bu uygulama ve hizmeti daha açıklayıcı kılmak istersek; taşınmasını talep edeceğiniz herhangi boyutta ki bir ürünün hassasiyet durumuna göre özel ölçü, malzeme ve içerik ile kesinlikle tam ihtiyaca göre bir ürün üretilmektedir.

Taşınmasını istediğiniz ürün için özel yataklama, sandık veya kasanın içerisinde köpük kullanımı, balonlu naylon ile sarma ile daha fazla güvenle taşıma faktörü elde etmiş oluruz.

Fuar sandıklarının bir özelliği de genelde muhakkak pencere, tekerlek, taşıma kulpu gibi aksesuarların yoğun şekilde kullanılmasıdır. Bu aksesuarların kullanılması sayesinde üretilen ahşap fuar sandığı daha kullanışlı ve fonksiyonel olmaktadır.

http://goo.gl/SVOmRT

Fuar Özel Taşıma Çantaları

Fuarlarda özel ürün ve malzemelerin taşınmasında kullanım için üretilen ürünlerdir. Bu ürünler taşınması amaçlanan ürün, malzeme veya parçanın özelliklerine uygun şekilde tasarlanarak üretilir. Bu ürünlere örnek vermek gerekir ise bünyemizde üretimi yapılan;

Brandalı Özel Tasarım Taşıma Çantaları

Brandalı Özel Tasarım Taşıma Çantaları

Brandalı Özel Tasarım Taşıma Çantaları, Flycase, Havacılık Sanayi Taşıma Çantaları, Akasya Ahşap Ambalaj

Brandalı özel taşıma çantası; uygun kalınlıkta kontrplak malzeme üzeri 450 gr 1. sınıf branda malzemesi ile kaplanarak ana gövdesi oluşturulur. Bu ürün üzerindeki diğer özellikler ise; alüminyum kenar çıtalarıdır, bu çıtalar sayesinde ürün sağlamlığı artırılmış olup köşe destek elemanları ile gövde yapısı tamamlanmıştır.

Diğer aksesuarların başında “Kelebek Kilit” gelmektedir, kelebek kilit; Özel tasarım kelebek kilit, çevirilerek kapatılan ve sıkıştırma koluna oturtularak kilitlenen bir sistem ile çalışır. Kilitleme sistemi kelebeğe benzeyen mandalın yuvasına oturtulması ile tamamlanır. Bu özel tasarıma sahip kelebek kilit iki yay ile sıkıştırma işlemini yapar ve çevirilerek kilit tutma yatağı gövdede ki ucunu tutar böylece çevirilerek sıkıştırılıp kilitleme işlemini tamamlamış olur.

Taşıma unsuru olarak “Krom Kaplama Taşıma Kulpu” kullanılmaktadır. Paslanmaz krom kaplama olarak üretilen tutma ve taşıma kulpları, kolay kullanım ve yüksek kalitesi ile uzun ömürlüdür. Tutma kısmı ve ürüne takılacak karşılığı arasında yaylı bir sistem vardır. Bu sistem sayesinde kulp yarıya kadar açılarak bırakıldığında geri kapanır. Tutma kısmı plastik ile kaplı olduğu için cilt ile metalin temasından doğabilecek sürtünme vb. kaynaklı olumsuzluklardan kaçınılmıştır. Yaylı sistemi sayesinde tutma kulbu sürekli kapalı haldedir. Bu yüzden çarpma ve sürtmelerden etkilenme riski yoktur.

Bu özel çantanın iç kısmında 25 mm gri köpük sünger kullanılmaktadır. Bu köpük sayesinde içerisinde ki taşınan malzeme dış etkenlerden en yüksek seviyede korunmaktadır. İç kısmında talebe göre köpük malzemeden yataklama ve yuva sistemi oluşturulabilmektedir.

Akasya Ahşap Ambalaj ve Orman Ürünleri firması olarak fuarcılık konusunda ki ambalajlama ve taşıma hizmetleri ve ürünlerimiz ile ilgili hizmet sunma konusunda her zaman en kaliteli ve doğru hizmeti sunmayı amaçlıyoruz…

Bu yazı Ürünler, Faydalı Bilgiler içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s